مزایای خرید ملک در کشور هلند

 مزایای خرید ملک در کشور هلند

 • یک روش سرمایه گذاری ایمن و مطمئن

 • وجود مشوق های مالیاتی

 • امکان بازسازی ملک خریداری شده بر اساس سلایق خریدار

 • خرید ملک می تواند به عنوان یک روش سرمایه گذاری هوشمندانه در نظر گرفته شود.

 • امکان اجاره دادن ملک مورد نظر

 • عدم وجود محدودیت خرید ملک برای افراد خارجی در کشور هلند.

 

 

فرایند خرید ملک در کشور هلند

انتخاب ملک مورد نظر

متقاضیان خرید ملک در کشور هلند، می بایست در رابطه با ملک مورد نظر خود به جستجو بپردازند. هیچ محدودیتی در ارتباط با خرید ملک برای افراد خارجی در کشور هلند وجود ندارد. خرید و فروش ملک و مسکن در کشور هلند عموما از راه اینترنت و بصورت آنلاین انجام می شود. وبسایت های مختلف اینترنتی در این زمینه وجود دارند که می توان املاک مختلف با خصوصیات متفاوت را در آن ها جستجو کرد.

علاوه بر این، می توان از طریق بنگاه های املاک نیز به جستجوی ملک مورد نظر پرداخت. در زمان جستجو برای خرید ملک، به نکات مهمی از قبیل جنبه های فنی ملک مورد نظر نظیر فوندانسیون، سیستم سرمایشی و گرمایشی، سیستم زهکشی و سایر موارد توجه کافی داشته باشید. به این نکته توجه داشته باشید که قبل از خرید ملک در کشور هلند، بهتر است تحقیقات کاملی در رابطه با محل و منطقه و قیمت ارز و بازار مسکن و همچنین موقعیت ملک مورد نظر در کشور هلند  بعمل آورید و برای خرید ملک در کشور هلند با مشاورین متخصص و وکلای آشنا به قوانین مهاجرت کشور هلند مشورت کنید.

کارگزاران خرید ملک هلند

با وجود اینکه امروزه شما قادر خواهید بود از طریق اینترنت خرید ملک مورد نظر خود را انجام دهید، اما به شدت توصیه می شود تا در فرایند فرایند خربد ملک در این کشور، از تجارب و راهنمایی های یک کارگزار ملک که در این رابطه خبره هست، بهره مند گردید. مزایای داشتن یک کارگزار ملک عبارت است از:

 1. بهره گیری از مشاوره افراد متخصص در فرایند پیچیده خرید ملک در کشور هلند.

 2. دریافت اطلاعات موثق در رابطه با نوسانات قیمت بازار مسکن و قوانین مربوط به ملک در کشور هلند.

 3. کلیه مشاورین املاک در کشور هلند به یک سیستم اطلاعاتی املاک یکپارچه کامپیوتری دسترسی دارند که این امکان را به آن ها می دهد تا در رابطه با املاک هر منطقه، همواره به روز باشند.

 4. مشاورین املاک بیش از هر کسی نسبت به قیمت، نوع قرارداد و قوانین و مقررات خرید ملک در کشور هلند، آشنا هستند.

 5. کارگزار شما، لیستی از املاکی که مطابق با شرایط و بودجه شما باشد را به شما ارائه می دهد.

 6. کارگزار فقط برای شما به عنوان خریدار کار می کند.

 7. کارگزاران می توانند مذاکرات، نشست های دفتر اسناد رسمی و قرارداد فروش را ترتیب دهند.

نکته قابل توجه: با کارگزار خود در رابطه با بودجه ای که دارید و شرایط ملک مورد نظرتان به صورت دقیق صحبت کنید.

شرایط دریافت وام بانکی

شرایط مختلفی برای امکان دریافت وام بانکی در کشور هلند وجود دارد. برای دریافت وام مسکن در کشور هلند، برای دریافت وام بانکی، شما می بایست به صورت تمام وقت مشغول به کار باشید و اجازه اقامت معتبر در کشور هلند را داشته باشید. بهتر است از یک متخصص در امور وام بانکی مشاوره بگیرید.
بطور کلی، برای دریافت وام مسکن، می بایست به یکی از بانک های اصلی کشور هلند مراجعه کنید (برای مثال ABN Amro). به طور معمول، دوره بازپرداخت وام مسکن در کشور هلند، ۳۰ ساله بوده و مبلغ وام تا سقف ۵ برابر حقوق ماهیانه متقاضی خواهد بود. علاوه بر این، شما می بایست به میزان ۱۰ درصد مبلغ وام در حساب خود سپرده داشته باشید.

انجام بررسی فنی ملک

چنانچه ملک مورد نظر خود را یافتید، می بایست به طور کامل از نظر فنی ملک را مورد بررسی قرار دهید. ممکن است ظاهر خانه ای زیبا باشد، اما همواره این نکته را مد نظر قرار دهید که چنانچه قبل از خرید ملک، به دقت بررسی های فنی مربوطه را انجام ندهید، در صورت بروز مشکل فنی در ملک بعد از عقد قرارداد، مسئولیت به عهده خریدار است.

مذاکره بر سر قیمت

نکته مهم در رابطه با خرید ملک در کشور هلند این موضوع است که معمولاً قیمت و شرایط مندرج در لیست املاک قابل مذاکره خواهد بود. این موضوع به ویژه در رابطه با املاکی از نظر قیمت مقداری بالاتر از بودجه شما هستند، بسیار مهم است. زمانی که شما ملک مورد نظر خود را پیدا کردید، مذاکرات میان کارگزار شما و نماینده فروشنده آغاز می شود. در نظر داشته باشید که در زمان مذاکره، قیمت خرید ملک شامل مواردی همچون اسباب منزل، مبلمان، پرده و غیره نیم شود. توصیه می شود که توافقی صریح و روشن با فروشنده داشته باشید.

  

انعقاد قرارداد، پرداخت پول و نهایی شدن معامله

چنانچه بعد از بررسی های انجام شده و مذاکرات، مایل به خرید ملک هستید، قرارداد خرید ملک تنظیم می شود. به عنوان خریدار، شما می بایست یک دفتر اسناد رسمی انتخاب کنید و قرارداد خرید ملک را برای آن ها ارسال کنید. قرارداد خرید ملک می بایست به امضای خریدار و فروشنده برسد. پس از دریافت رسید قرارداد اولیه خرید، دفتر اسناد رسمی ثبت نام وام مسکن را مورد بررسی قرار می دهد. خریدار پس از دریافت کپی قرارداد، ظرف ۳ روز فرصت کنسل کردن خرید را دارد که این زمان Cooling-off نامیده می شود.

انتقال مالکیت ملک

بر اساس قوانین کشور هلند، انتقال مالکیت ملک می بایست در دفتر اسناد رسمی انجام می شود.

با ورود اطلاعات اولیه خود مشاوران صباپلن در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به روز ترین اطلاعات در مورد مهاجرت به هلند را در اختیارتان قرار میدهند

با تکمیل فرم مشاوره مشاوران صباپلن در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به روز ترین اطلاعات در مورد مهاجرت را در اختیارتان قرار میدهند

فرم مشاوره رایگان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.