اقامت سرمایه گذاری هلند

دریافت ویزای طلایی هلند از طریق سرمایه گذاری

کشور هلند دارای یکی از با ثبات ترین اقتصاد ها در میان کشورهای اروپایی است.  بر پایه فهرست منتشره از طرف بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول، هلند سیزدهمین کشور دنیا از نظر درآمد سرانه است. شاخص آزادی اقتصادی در این کشور برابر ۸/۷۵ بوده که بیانگر یکی از آزادترین کشورها در بحث سرمایه گذاری است. کشور هلند نوعی ویزا به سرمایه گذاران خارجی که قصد سرمایه گذاری و زندگی در کشور هلند را داشته باشند، تحت عنوان ویزای طلائی (Golden visa) ارائه می دهد. این نوع ویزا از سال ۲۰۱۳ به سرمایه گذاران خارجی در کشور هلند اعطا می شود. کشور هلند همواره به عنوان یکی از با اهمیت ترین کشورهای شنگن با استانداردهای بالای رفاهی برای زندگی است.

 

مزایای دریافت ویزای طلائی هلند

مزایای دریافت ویزای طلائی هلند

 1. امکان ورود و خروج بدون محدودیت به منطقه شنگن
 2. دریافت اقامت دائم کشور هلند بعد از ۳ سال زندگی مداوم در این کشور
 3. دریافت حق شهروندی کشور هلند بعد از ۵ سال زندگی در این کشور
 4. با استفاده از اقامت سرمایه گذاری هلند به سادگی می توانید فرزندان خود را از تحصیل رایگان در این کشور برخوردار نمایید و از سایر امکانات رفاهی کشور هلند نیز بهره مند شوید
 5. امکان سرمایه گذاری در کشوری با اقتصادی قوی و با ثبات
 6. کشور هلند بر اساس آمار منتشر شده توسط بانک جهانی، به عنوان ۸ کشور نخست جهان از نظر سهولت در سرمایه گذاری در نظر گرفته می شود
 7. امکان زندگی در کشوری با سطح بالای استانداردهای رفاهی
 8. امکان اخذ اقامت برای خانواده
 9. امکان سرمایه گذاری در بخش های مختلف

 

 

شرایط دریافت ویزای طلائی هلند از طریق سرمایه گذاری

 1. حداقل مبلغ به منظور سرمایه گذاری برای دریافت ویزای طلائی، یک میلیون و دویست و پنجاه هزار یورو است، که می بایست در یک حساب بانکی در کشور هلند به صورت سپرده قرار داده شود.

 2. سرمایه گذاری می بایست منجر به بهبود وضعیت اقتصادی کشور هلند شود. ارزیابی این نوع سرمایه گذاری از طریق آژانس سرمایه گذاری در هلند (RVO) انجام می شود. در طول مدت ۵ سال، منجر به ایجاد ۱۰ شغل در کشور هلند شود.

 3. سرمایه گذاری می بایست منجر به افزایش نوآوری در شرکت های هلندی شود، که این موضوع از طریق ثبت اختراع، سرمایه گذاری در شرکتی که متعلق به یک بخش برتر (Top sector) نظیر بخش آب، صنایع غذایی، انرژی، تکنولوژی های برتر و غیره، قابل اثبات خواهد بود.

 4. تکمیل فرم مربوط به سرمایه گذاری در کشور هلند.

 5. پرداخت هزینه مربوط به درخواست، که این مبلغ برای ویزای طلائی ۲۱۳۷ یورو است.

 6. پاسپورت معتبر.

 7. پرینت چک لیست و گرداوری کلیه مدارک مورد نیاز.

 8. ترجمه رسمی کلیه مدارک به زبان انگلیسی، هلندی، آلمانی یا فرانسه.

مدت زمان بررسی این نوع ویزا حدود یک ماه است.

 

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در هلند

به منظور دریافت ویزا از طریق ثبت شرکت، فرد متقاضی می بایست شرکتی را در کشور هلند تاسیس نماید. شما به عنوان موسس و مدیر شرکت، می توانید اقامت کشور هلند به منظور انجام فعالیت های تجاری، دریافت کنید. برای ثبت شرکت از این طریق، شما نیاز به سرمایه حداقل ۵۰ هزار یورو در سال اول و ۳۵ هزار یورو در سال دوم دارید. تعداد سرمایه گذاران در این شیوه باید دو نفر و یا بیشتر باشد .

سهامداران می توانند از هر ملیتی باشند و الزامی در اروپایی و یا هلندی بودن سرمایه گذاران نیست هر شرکتی که در کشور هلند ثبت شود مشمول پرداخت مالیات است . میزان مالیات در کشور هلند متناسب با سود شرکت در نظر گرفته می شود که برای شرکت هایی با درآمد ۲۰۰,۰۰۰ یورو، میزان ۲۰% و برای شرکت های با درآمد بالاتر ۲۵% درنظر گرفته می شود.

 

با ورود اطلاعات اولیه خود مشاوران صباپلن در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به روز ترین اطلاعات در مورد مهاجرت به هلند را در اختیارتان قرار میدهند

 

با تکمیل فرم مشاوره مشاوران صباپلن در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به روز ترین اطلاعات در مورد مهاجرت را در اختیارتان قرار میدهند

فرم مشاوره رایگان
[کل: 0 میانگین: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.