همه ما اهداف متفاوتی از مهاجرت برای خود ترسیم کرده ایم و همواره به دنبال این بوده ایم که راهی مطمئن را انتخاب کنیم ،اهدافی مانند دستیابی به شرایط کاری و وضعیت اقتصادی بهتر ،آشنایی با فرهنگهای مختلف ،تجربه زندگی جدید، توسعه فعالیت و سرمایه گذاری های خارجی در کشوری دیگر ،برخورداری ازکیفیت آموزشی بهتر و.. اگر این امر طبق یک روند برنامه ریزی شده باشد قطعا با موفقیت می توان این مسیر را طی نمود. ما در موسسه مهاجرتی واعزام دانشجوی صبا پلن،سعی بر این داریم که با برنامه ریزی های دقیق ،نقش مهمی رادر موفقیت شما در این زمینه ایفا کنیم،بنابراین با مطالعات و بررسی های هوشمندانه و با پشتیبانی تیمی حرفه ای و با سابقه تصمیم گرفته ایم که مسیر درست تری را برای شما بیافرینیم.

با سال ها تجربه موفق در خدمت شما هستیم

بهره‌مندی از مشاورین متخصص در زمینه حقوق بین الملل
بهره‌مندی از مشاورین رسمی و متخصص در زمینه مهاجرت تحصیلی و غیر تحصیلی
اخذ ویزا تحصیلی و کاری
انجام امور ثبت شرکت ، خرید ملک و سرمایه گذاری

  1. ارائه مشاوره اولیه توسط کادری خبره در زمینه های مهاجرتی در جهت انتخاب آگاهانه ترین روش.
  2. تصویر سازی درست و واقع بینانه از کشور های مختلف و ملموس تر کردن واقعیت هایی که ممکن است در آنجا با آن رو به رو شوید در جلسات مشاوره حضوری.
  3. بررسی دلایل و هدف شما از مهاجرت و ارائه راهکار منطقی در جهت دانستن اینکه آیا بر حسب نیاز ها و مهارت ها ، کسور و مسیر مناسبی را انتخاب کرده اید یا نه.
  4. بهره گیری از تیم تحقیقاتی قوی جهت ارائه اطلاعات دقیق در راستای تصمیم سازی آگاهانه برای متقاضیان.
  5. انعقاد قرار داد قانونی و اقدام همزمان برای چندین حوزه در جهت افزایش شانس متقاضیان.
  6. ارائه خدمات موثر توسط موسسه صباپلنپس از ورود متقاضیان به کشور مقصد.

تمامی موارد ذکر شده توسط کادری متخصص در همان زمینه مربوطه رسیدگی خواهد شد و کارشناسان صباپلن همواره پاسخگوی شما عزیزان در زمینه های گوناگون از جمله:

  • اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی
  • اقامت سرمایه گذاری
  • اخذ اقامت کاری
  • اقامت دائم بر اساس مهارت و..

اساس تشکیل موسسه صباپلن بر اعتماد سازی متقابل اصل صداقت و درستی در پیشبرد اهداف شما عزیزان بوده، همگی ما خیلی وقت ها اجازه میدهیم زندگی مان آن طور که هست بگذرد و هر آنچه که برایمان پیش آمده است را می پذیریم و تفاوتی را در امروز و فردایمان احساس نمیکنیم اما اعتقاد بر این است که وقت آن رسیده است که تغییری را در مسیر زندگیمان ایجاد کنیم. موسسه حقوقی و اعزام دانشجو صباپلن بودن در کنار شما را سرلوحه کار خود را قرار داده است تا گامی موثر را در تحقق این هدف بردارد.

همه ما اهداف متفاوتی از مهاجرت برای خود ترسیم کرده ایم و همواره به دنبال این بوده ایم که راهی مطمئن را انتخاب کنیم، اهدافی مانند دستیابی به شرایط کاری و وضعیت اقتصادی بهتر، آشنایی با فرهنگ های مختلف ، تجربه زندگی جدید، توسعه فعالیت و سرمایه گذاری های خارجی در کشور های دیگر، برخورداری از کیفیت آموزشی بهتر و.. اگر این امر طبق یک روند برنامه ریزی شده باشد قطعا با موفقیت می توان این مسیر را طی نمود ما در موسسه حقوقی و اعزام دانشجو صباپلن سعی بر این داریم که با برنامه ریزی های دقیق نقش مهمی را در موفقیت شما در این زمینه ایفا کنیم.

بنا بر این با مطالعه و بررسی های هوشمندانه و با پشتیبانی تیمی حرفه ای و با سابقه تصمیم گرفته ایم که مسیر درست تری را برای شما بیافرینیم

با پر کردن فرم ارزیابی رایگان (در کمتر از یک دقیقه) , مشاوران صباپلندر اولین فرصت با شما تماس گرفته و به روزترین اطلاعات در مورد مهاجرت تحصیلی یا انواع اقامت را در اختیارتان قرار میدهند.

مجوز های صباپلن

مجوز های فعالیت موسسه صباپلن

جهت مشاهده در اندازه بزرگ روی تصاویر کلیک کنید

مجوز موسسه اعزام دانشجو صباپلن تحت نام موسسه ساعی دانش آریا ثبت شده در سایت وزارت علوم

مجوز فعالیت صباپلن

جهت مشاهده در اندازه بزرگ روی تصاویر کلیک کنید

مجوز موسسه حقوقی صباپلن
اساسنامه

تغییرات در روزنامه رسمی

[کل: 2 میانگین: 4]