اقامت خرید ملک کانادا

اقامت خرید ملک کانادا2018-12-15T13:08:49+00:00

اقامت خرید ملک کانادا

اقامت خرید ملک کانادا در واقع یک روش سرمایه گذاری است که شرایط و قوانین آن کمی متفاوت تر است. در این مقاله می خواهیم سعی کنیم از شرایط ملک در این کشور و همین طور قوانین اقامت خرید ملک کانادا صحبت کنیم.

شرایط اقامت خرید ملک کانادا

حدس می زنیم که دوست دارید از شرایط خرید املاک این کشور اطلاع داشته باشید و متداول ترین خانه هایی که در کشور کانادا به چشم می خورد خانه های مستقل و یا دوپلکس duplex هستند. در این کشور خانه های condo و همینطور خانه های به هم چسبیده town house نیز برای خرید و فروش گزینه های مناسبی محسوب می شود. خانه های دوپلکس در کشور کانادا با آنچه در ذهن شما است فرق دارد. این خانه ها به دو بخش تقسیم شده اند و برای دو خانواده و یا دو گروه قابل استفاده هستند.

خانه های کوندو همان آپارتمان هایی هستند که مالکیت شخصی دارند و خانه های به هم چسبیده نیز ملک های مسکونی شهری هستند که ورودی آنها مستقل است. بنابراین شما برای اقامت خرید ملک کانادا باید یکی از موارد بالا را انتخاب نمایید.
در کانادا خرید خانه مزایای زیادی دارد و یک سرمایه گذاری محسوب می شود. کانادا از همه افراد از سراسر دنیا که می خواهند در این کشور ملک خریداری نمایند پشتیبانی کرده و سختگیری در این زمینه ندارد.

در نظر داشته باشید که خرید ملک در این کشور به معنی استفاده از حقوق شهروندی و مهاجرتی نیست و اگر شما قصد دارید اقامت خرید ملک کانادا داشته باشید می بایست کار و یا تحصیل در این کشور را نیز همراه با خرید ملک نمایید.

در مجموع فرمی به شما داده می شود که می بایست آن را به درستی تکمیل کنید. مواردی که در فرم قید شده است از قرار زیر است. ملیت متقاضی، سن متقاضی، میزان توانایی زبان، تحصیلات وی، سابقه کاری، درامد و دارایی اعم از مالی و غیر مالی و حضور و یا عدم حضور خانواده وی در کشور کانادا.

چطور در این کشور ملک خریداری کنم؟

امکان خرید ملک با وام های مسکن برای اتباع خارجی وجود دارد. البته این وام ها با بهره همراه است. در واقع شما برای خرید ملک در این کشور باید به میزان 35 درصد از بودجه کل را پرداخت نمایید و در این خصوص وام دهنده بررسی می کند که آیا شما از پس این هزینه برمی آیید یا خیر.

مدارک لازم اقامت خرید ملک کانادا

  • شناسنامه و کارت ملی با ترجمه رسمی
  • ارائه مدارک مالی
  • ارائه گذرنامه معتبر
  • سه قطعه عکس
  • مشخص کردن نماینده قانونی برای طی کردن روال خرید ملک
  • مشخص سازی منطقه خرید ملک و آدرس کامل

نکاتی که باید پیش از خرید ملک در کانادا از آن اطلاع داشته باشیم

پیش پرداختی که برای خرید خانه در نظر گرفته می شود با توجه به نوع ملک و محل قرار گیری آن طبق شهر، محله و منطقه بین 5 الی 35 درصد است که به آن down payment گفته می شد.
مالیات انتقالی که برای ملک در نظر گرفته می شود به میزان 1 درصد از ارزش ملک است که به قیمت فروش اضافه می شود و البته در ابتدا نیازی به پرداخت آن وجود ندارد.

احتمال هزینه هایی مانند هزینه بیمه وام و یا هزینه های بررسی و ارزیابی را نیز مورد بررسی قرار دهید. شرط بازرسی خانه یکی از شروط پیشنهاد خرید محسوب می شود که بازرس می بایست خانه را نظر میزان نشتی، عیوب لوله کشی و همینطور ترک فونداسیون مورد بررسی قرار دهد.

در صورتی که خانه از منبع اختصاصی برای تأمین آب استفاده می کند می بایست آزمایش تست آب با هزینه خودتان صورت بگیرد.

مشخص شد که برای خرید یک ملک در کانادا باید فردی قانونی به عنوان نماینده شما وجود داشته باشید تا بتوانید از صحت و کامل بودن مدارک قانونی اطمینان حاصل نمایید. به عنوان مثال خرید ملک در کانادا نیاز به بررسی مخزن سوخت دارد و فروشنده موظف است که مخزن را پر کرده و به خریدار تحویل دهد حال اگر شما از این مورد بی اطلاع باشید قطعاً ضررهای مالی که در بر دارد برای شما مشکل ساز خواهد بود.

اقامت خرید ملک کانادا یک روش ثابت برای تابعیت نبوده و در کنار روش های دیگر می تواند یک تکمیل کننده عالی باشد.

با ورود اطلاعات اولیه خود مشاوران صباپلن در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به روز ترین اطلاعات در مورد مهاجرت به کانادا را در اختیارتان قرار میدهند.

فرم مشاوره رایگان

ثبت ديدگاه