اقامت کارآفرینی کانادا

موقعیت استراتژیک کشور کانادا، هزینه مالیاتی استاندارد و مناسب، هزینه های عملیاتی رقابتی و همینطور فضای تحصیل کرده در این کشور سبب شده است که اقامت کارآفرینی کانادا در لیست بهترین روش های مهاجرتی قرار بگیرد. در این مقاله قصد داریم به استان بریتیش کلمبیا نگاه دقیق تری داشته باشیم، این استان قطب کارآفرینی در کانادا محسوب می شود و موقعیت مکانی بی نظیر آن بهترین شرایط برای راه اندازی یک کسب و کار پر رونق است.

شرایط اقامت کارآفرینی کانادا

برای اقامت کارآفرینی کانادا اولین موضوع سابقه کاری و یا مدیریتی شما است. سپس دارایی خالص شخصی و همین طور منبع تأمین مالی مورد بررسی قرار می گیرد. شما باید از آزمون سطح سازگاری که در کانادا برای اقامت کارآفرینی کانادا برگزار می شود بگذرید. در نظر داشته باشید که این آزمون نشان می دهد آیا می توانید با قانون آن کشور سازگار شوید یا خیر.
شرایط فردی که برای اقامت کارآفرینی کانادا نیاز است مدیریت فعال و مستمر است. فرد نباید ممنوع الورود به کانادا بوده و یا به صورت غیر قانونی به این کشور سفر کرده باشد.

سابقه کار در اقامت کارآفرینی کانادا بسیار مهم است و حداقل سابقه کار ۳ سال اعلام شده است. در واقع داوطلب باید بتواند نشان دهد که دارای دانش و تجربه کاری کافی برای راه اندازی ایده ای که در ذهن خود دارد می باشد.
در صورتی که داوطلب پس از ثبت نام اولیه و ارائه ایده خود، اپلای شد می بایست طرح کسب و کار را به طور دقیق ارائه دهید. حال اگر این طرح با تأیید همراه بود ثبت نام لازم در زمینه کسب و کار جدید، ایجاد شرکت و یا شراکت با شرکت خاصی آغاز می شود.

هزینه لازم برای کارآفرینی در کانادا

دارای خالص به میزان حداقل ۶۰۰ هزار دلار که می تواند شامل پول نقد و یا دارایی در حساب بانکی بوده و همینطور املاک واقعی و .. باشد. این دارایی باید به صورت قانونی به دست آمده باشد و خالص باشد.
داوطلب می بایست نشان دهد که سرمایه گذاری مشخص  با حداقل مبلغ ۲۰۰۰۰ دلار برای راه اندازی کسب و کار خود دارد. این مبلغ طبق کسب و کار تعیین شده متغیر است

شرایط تبدیل ویزای کارآفرینی به اقامت کارآفرینی کانادا

در ابتدا فرد می بایست به میزان ۲۰ ماه در کشور کانادا مشغول به کار در زمینه ایده خود شود و سپس شرایط کاری وی به همراه توجهی اقتصادی آن بررسی می شود. حال اگر روند رو به رشد بود می تواند درخواست اقامت کارآفرینی کانادا داشته باشید که در ابتدا به وی اقامت موقت ارائه شده و پس از دوره ای می تواند برای اخذ اقامت دائم این کشور اقدام نماید.

امتیاز دهی برای ورود به ایده کاری جدید

در ثبت نام های کارآفرینی بخشی به عنوان بخش امتیاز دهی وجود دارد که در خصوص استان بریتیش کلمبیا این موضوع بسیار مهم است و بارها مورد پرسش قرار گرفته است در این بخش به طور دقیق به نحوه امتیاز دهی برای شروع کارآفرینی می پردازیم

حداکثر امتیاز تعیین شده ۲۰۰ است. سابقه کار ۲۴ امتیاز دارد، دارای خالص ۱۲ امتیاز و سرمایه گذاری های فردی شامل ۳۰ امتیاز می شود. مشاغلی که قرار است مورد پیشنهاد قرار بگیرد ۳۶ امتیاز و میزان سازگاری در حدود ۱۸ امتیاز را به خود اختصاص می دهد و مفهوم کسب و کار در این کشور ۸۰ امتیاز یعنی بیشترین امتیاز را شامل می شود مبرهن است که غیر تکراری بودن طرح کارآفرینی یک گزینه بسیار مهم محسوب می شود.

سابقه کار برای اقامت کارآفرینی کانادا

اقامت کارآفرینی کانادا ارتباط مستقیمی با سابقه کار افراد دارد. جزییات سابقه کار فرد در طول ۱۰ سال گذشته در نظر گرفته می شود. اگر سابقه مدیریتی وی کمتر از ۱۲ ماه باشد امتیازی نخواهد گرفت و اگر بین ۱۲ الی ۲۴ باشد ۶ امتیاز و این روند ادامه دار بوده و برای گزینه های بیش از ۶۱ ماه با ۲۰ امتیاز همراه است که در نهایت منجر به اقامت کارآفرینی کانادا می شود.

 با ورود اطلاعات اولیه خود مشاوران صباپلن در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به روز ترین اطلاعات در مورد مهاجرت به کانادا را در اختیارتان قرار میدهند.

با تکمیل فرم مشاوره مشاوران صباپلن در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به روز ترین اطلاعات در مورد مهاجرت را در اختیارتان قرار میدهند

فرم مشاوره رایگان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.