اقامت سرمایه گذاری کانادا

اقامت سرمایه گذاری کانادا2018-12-22T11:35:52+00:00

اقامت سرمایه گذاری کانادا

یکی از روش های مهاجرت به کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری است. اقامت سرمایه گذاری کانادا همانطور که از اسمش پیداست بر اساس پول و سرمایه فرد تنظیم می شود و به طور کلی باید سه شرط مهم برای اقامت سرمایه گذاری کانادا بررسی شود که این مقاله در این خصوص فعالیت می کند.

 

شرایط اقامت سرمایه گذاری کانادا

اطلاعات ارائه شده در این مقاله طبق قوانین سال 2018 است و مبرهن است که با گذر زمان شاهد تغییر اطلاعات خواهیم بود. یکی از قوانین مهم اقامت سرمایه گذاری کانادا دارای دارایی اولیه است که میزان دارای اولیه به میزان حداقل 1600000 دلار کانادا انتخاب شده است. این میزان دارایی می تواند پول نقد و یا زمین و خانه و آپارتمان و .. باشد.

دومین شرط برای اقامت سرمایه گذاری کانادا شاید سابقه کاری است و فرد متقاضی می بایست حداقل دو سال تجربه مدیریت داشته باشد و البته این دو در طول 5 سال اخیر دیده شود و قبل تر از آن قابل قبول نخواهد بود. فرد به عنوان سرمایه گذار می تواند صاحب موسسه تولیدی باشد و البته شرکت های خدماتی نیز گزینه خوبی هستند و از طرفی می بایست میزان سود و زیان و مالیات و همینطور مدارک افرادی که در استخدام وی هستند را عرضه نمایید . او می تواند مدیر یک شرکت و یا سازمان بوده و یا بخشی از یک شرکت را به همراه حداقل دو نفر کارمند مدیریت نماید.

 

فرض می کنیم که استان کبک برای اقامت سرمایه گذاری کانادا انتخاب شده است می دانیم که هر یک از استان های این کشور دارای شرایط مختلفی برای سرمایه گذاری هستند ما یک نمونه را با مثال توضیح می دهیم. در ابتدا فرد می بایست از طرف ایالت کبک گزیشن شود و وی باید مبلغ 800000 دلار کانادا را به مدت 5 سال در اختیار ایالت کبک بدون بهره قرار دهد. در نظر داشته باشید که این دارایی می تواند برای خود فرد متقاضی بوده و یا شامل دارای همسر وی باشد.

 

اقامت سرمایه گذاری کانادا استان بریتیش کلمبیا

اقامت سرمایه گذاری کانادا در این استان نیاز به مبلغ 400 هزار دلار در وضعیت خرید یک بیزینس دارد. برای اقامت سرمایه گذاری کانادا در این استان افراد می بایست مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 5 داشته باشند.

 

اقامت سرمایه گذاری کانادا در استان ساسکاچوان

سرمایه گذاری در این استان به دو روش صورت می گیرد. روش اول رشته کشاورزی است. در این روش افراد می بایست سابقه کشاورزی داشته باشند و نیاز به حداقل 500 هزار دلار سرمایه بوده که البته به میزان 7 هزار دلار هزینه اولیه نیز قابل قبول خواهد بود.

 

روش دوم در رشته های غیر کشاورزی است که نیاز به همان سرمایه کلی یعنی 500 هزار دلار داشته اما افراد باید بیزینس پلن خود را با سرمایه 300 هزار دلاری آغاز نمایند. در هر دو روش نیاز به حضور فرد بوده و افراد می بایست مدرک آیلتس بالای 5 داشته باشند.

 

اقامت سرمایه گذاری کانادا در استان پرینس ادوارد

سرمایه مورد نیاز برای این استان در حدود 250 هزار دلار تعیین شده است. در صورتی که 6 ماه در این استان زندگی نمایید 25 هزار دلار و اگر فرد متقاضی به مدت یک سال را در این کشور بگذراند مبلغ 200 هزار دلار از سرمایه وی باز گردانده می شود. فرد می بایست برنامه تجاری ارائه دهد که در آن سابقه دارد و نیاز به حضور مستمر وی بوده و همین طور مصاحبه نیز لحاظ می شود.

 

نکات مهم اقامت سرمایه گذاری کانادا

اقامت سرمایه گذاری کانادا یک کار پیچیده بوده و نیاز است که اطلاعات خود را در زمینه اقامت سرمایه گذاری کانادا کامل کنید. افرادی که به سراغ این روش می روند باید با مسائل حقوقی آشنایی کامل داشته باشند. عدم آشنایی با شرایط محیطی و زندگی در کانادا سبب می شود که سرمایه گذاری شما با خطر روبرو شود. شرایط قانون کار و همین طور بررسی هزینه های ثابت و جاری و متغیر در کانادا به همان آمار دقیق دخل و خرج بسیار مهم است. اقامت سرمایه گذاری کانادا یک روش خوب اما دقیق و حساس است.

با ورود اطلاعات اولیه خود مشاوران صباپلن در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به روز ترین اطلاعات در مورد مهاجرت به کانادا (ویزای سرمایه گذاری کانادا)را در اختیارتان قرار میدهند.

فرم مشاوره رایگان

ثبت ديدگاه