ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا2018-12-15T12:20:38+00:00

ویزای توریستی کانادا

 

برای اخذ ویزای توریستی کانادا باید چه مراحلی را طی نمایید؟ مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی کانادا کدام است و نیاز اولیه در این مسیر به چند بخش تقسیم شده است؟ در این مقاله قصد داریم نگاهی دقیق تر به شرایط اخذ ویزای توریستی کانادا داشته باشیم.

نیازهای اولیه ویزای توریستی کانادا

می دانیم که همیشه شرایط اخذ ویزای کشورهای مختلف برای شما با توضیحات سخت همراه بوده و شاید آن طور که باید نتوانسته اید اطلاعات دقیقی در این مورد داشته باشید، ما اینجاهستیم تا توضیحات اخذ ویزای توریستی کانادا را به زبانی بسیار ساده ارائه دهیم.
برای اخذ ویزای توریستی کانادا در ابتدا باید یک سری پیش نیازها را رعایت نمایید. داشتن مدرک شناسایی معتبر مانند پاسپورت بسیار مهم است. افراد باید از نظر جسمی در وضعیت خوبی باشند، اینطور که شواهد نشان می دهد افرادی که از بیماری های خاص رنج می برند و یا ناتوان جسمی هستند در اخذ ویزای توریستی کانادا کمی دچار مشکل می شود.

داشتن سابقه جرم و محکومیت روند اخذ ویزای توریستی کانادا را بسیار کند و حتی متوقف می سازد. البته محکومیت در زمینه مهاجرت مدنظر است.
موضوعی که چه برای ویزای توریستی کانادا و چه کشورهای دیگر باید رعایت نمایید متقاعد کردن افسر مهاجرت است. شما باید بتوانید از تعلقات خود به خوبی صحبت کنید به طوری که افسر متوجه شود که شما می خواهید به کشور خود بازگردید. ارائه مدارکی مانند شرایط کاری خوب، خانه و دارایی و همین طور تعلقات خانوادگی می تواند گزینه خوبی باشد.
داشتن پول به اندازه کافی به طوری که از پس هزینه های خود برآیید بسیار مهم است.

توجه: ممکن است نیاز به دعوت نامه از سوی فردی در کانادا باشد.

مدارک لازم ورود به خاک کانادا

یکی از مدارکی که شما به عنوان توریست برای ورود به خاک کشور کانادا نیاز دارید مجوز الکترونیکی سفر است که eTA نام دارد. این مجوز از سال 2016 مورد تأکید بوده و به صورت الکترونیکی به پاسپورت شما ضمیمه (لینک) خواهد می شود. اعتبار آن 5 ساله است. برای دریافت آن هزینه کمی در نظر گرفته شده است و می توانید به صورت انلاین از آن استفاده نمایید به طور کلی چند دقیقه زمان برای اخذ eTA کافی است.

ویزای کانادا به دو شکل یک بار ورود و چند بار ورود ارائه می شود که هر دو گزینه دارای اعتبار محدود بوده و زمان انقضا دارند. در ویزای چند بار ورود افراد می توانند به میزان چند بار و هر بار به مدت 6 ماه از کشور کانادا خارج شده دوباره وارد آن شوند. اعتبار این ویزا تا یک ماه پیش از انقضای اعتبار پاسپورت شما است. در ویزای یکبار ورود تنها اجازه یک بار وارد شدن به خاک کانادا را دارید و برای ورود مجدد باید اقدام به دریافت ویزای جدید نمایید.

 شرایط کلی برای روز سفارت

وقت سفارت تعیین شده برای شما به معنی حضور شما در زمان و تاریخ مشخص شده بوده و در صورتی که در این زمان حضور نداشته باشید شانس خود را برای اخذ ویزای توریستی کانادا از دست خواهید داد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی کانادا

مدارکی که باید ارائه دهید در ابتدا شامل مدارک شناسایی است که شامل گذرنامه و شناسنامه و کارت ملی به همراه عکس می باشد.

مدارک مالی نیز از دسته موارد مهم برای اخذ ویزای توریستی کانادا محسوب می شود که باید مهر و امضا شده باشد. در صورتی که مدرک شغلی دارید می تواند یک گزینه بسیار مهم محسوب شود. ارائه مدارک و اسناد ملکی به این معنی است که شما قصد بازگشت به کشور خود را دارید.

بلیط رفت و برگشت به تاریخ مشخص از مسائل بسیار مهم محسوب می شود. از یاد نبرید که به طور کلی برای ورود به خاک این کشور باید سعی کنید مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا را به طور دقیق طی کنید به طوری که نقض پرونده شما کم باشه و به زودی برطرف شود. در صورتی که یکبار از قوانین موجود مبنی در تاریخ بازگشت سر باز بزنید و طبق تاریخ اعلام شده کشور را ترک نکنید شانس شما برای اخذ ویزای توریستی کانادا به صورت مجدد به صفر می رسد و از نظر سفارت در لیست سیاه قرار می گیرد بنابراین چه خوب است سعی کنید طبق قوانین تعیین شده سفری شگفت انگیز و خاطره آمیز را برای خود فراهم سازید.

 

با ورود اطلاعات اولیه خود مشاوران صباپلن در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به روز ترین اطلاعات در مورد مهاجرت به کانادا را در اختیارتان قرار میدهند.

فرم مشاوره رایگان

ثبت ديدگاه