اقامت کارآفرینی اتریش

کشور اتریش با داشتن بیش از هشت میلون نفر جمعیت در اروپای مرکزی قرار دارد. این کشور جزء کشورهای صنعتی است  و دارای وضعیت اقتصادی خوبی است.شخصی که در اتریش اقدام به کارآفرینی می کند مالکیت ۱۰۰ درصد موضوع کار آفرینی را از آن خود خواهد داشت و همچنین در اتریش امکان دسترسی به تمام اتحادیه شینگن برای تجارت ومسافرت واقامت طولانی را خواهد داشت.

شخص کار آفرین می تواند پس از گذشت ۳ سال در خواست اقامت دائم دهد و همچنین پس از ۵ سال از اقامت دائم می تواند در خواست پاسپورت دهد و می تواند حساب شرکتی وشخصی افتتاح کند.

در اتحادیه اروپا قوانین گمرکی وتجاری آزاد می باشد.امکان استفاده از یک برند ومارک اروپایی مساوی مشمول پرداخت مالیات می باشند. در سال ۲۰۰۵ مبلغ مالیات شرکت ها از ۳۴ در صد به ۲۵ درصد کاهش پیدا کرده است به همین علت کشور اتریش مورد توجه اکثر سرمایه گذاران در سراسر دنیا قرار گرفته است. در این سال قوانین ونرخ مالیاتی کشور اتریش مانند سایر کشور های اورپای شرقی اسلوونی، لهستان، مجارستان یکسان و به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده است.

مدارک مورد نیاز جهت کار آفرینی و ثبت شرکت در اتریش:

  • داشتن پاسپورت و گذر نامه معتبر
  • شناسنامه
  • داشتن مجوز تاسیس شرکت
  • گواهی نامه عدم سوئ سابقه وپیشینه
  • اساسنامه شرکت
  • آدرس محل شرکت ومیزان وسرمایه ونوع فعالیت و…
  • داشتن حداقل مبلغ ۳۵ هزار یورو برای شرکت با مسئولیت محدود (که البته ۱۷۵۰۰ یورو آن باید به صورت نقد پرداخت شود)

با تکمیل فرم مشاوره رایگان  مشاوران صباپلن در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به روز ترین اطلاعات در مورد مهاجرت به اتریش را در اختیارتان قرار میدهند

با تکمیل فرم مشاوره مشاوران صباپلن در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به روز ترین اطلاعات در مورد مهاجرت را در اختیارتان قرار میدهند

فرم مشاوره رایگان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.