اقامت سرمایه گذاری اتریش

سرمایه گذراری میتواند به دو صورت خرید ملک در اتریش و یا ثبت شرکت در اتریش انجام بگیرد در بحث خرید ملک باید درجریان باشید که امکان گرفتن اقامت فقط با یک ملک امکان پذیر نمیباشد و شما باید مبلغی بالغ بر حداقل یک میلیون یورو وارد این کشور کنید و چندین ملک بخرید و نیروی کار بگیرید. به همین دلیل برای این کشور مفیدواقع میشوید و گرفتن اقامت فراهم میگردد شما با سرمایه‌گذاری این مبلغ در کشور اتریش میتوانید در یک بازده زمانی بسیار کوتاه به پاسپورت یا تابعیت اتریش برای خود و خانواده تان دست پیدا کنید.

در نظر داشته باشید که در کشوراتریش  بر اساس قوانین و مقررات اداره مهاجرت در کشوراتریش  و در چارچوب پیمان شینگن و مبانی قانونی و حقوقی اتحادیه اروپا صورت میگیرد به عبارت دیگر شما باید مطمئن شوید که روش خرید ملک بعنوان یک روش قانونی، مجوز اعطای مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا (مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت اتریش) در سرفصل قوانین اداره مهاجرت کشور  اتریش  آمده است.

به موارد زیرحتما توجه کنید

توجه داشته باشید که برای مهاجرت به اروپا و اخذ اقامت اروپا (مهاجرت به اتریش واخذ اقامت اتریش) قبل از خرید ملک در کشور اتریش بهتر است تحقیقات جامع در خصوص محل و منطقه و قیمت ارز و بازار مسکن و همچنین موقعیت ملک مورد نظر در کشور اتریش  بعمل آورید و برای خرید ملک در کشور اتریش با مشاورین متخصص و وکلای آشنا به قوانین مهاجرت کشور اتریش مشورت نمایید. تا اولا با قیمت معقول متعارف در منطقه، خرید ملک در کشور اتریش برای شما انجام شود ثانیا خرید ملک منجر به مهاجرت و اخذ اقامت در کشور اتریش گردد.

لازم به ذکر است که اتریش کشوری  پیشرفته وثروتمند در سطح جهان واتحادیه اروپا محسوب میشود و افرادی که تمایل به سرمایه گاذری در کشورهای اروپایی دارند اتریش را یکی از انتخاب های خویش قرار میدهند چراکه علاوه بر شرایط اقتصادی خوب این کشور، مالیات نیز بسیار پایین می باشد و سرمایه‌گذاری در این کشورنسبت به دیگر کشورهای اروپایی از ریسک کمتری برخوردار است.

اخذ تابعیت اتریش

اخذ تابعیت  اتریش از راه سرمایه‌گذاری هزینه گزافی دارد ولی سریعترین راه برای اخذ شهروندی اتریش می باشد اعطای شهروندی ازاین طریق نیاز به تایید دولت اتریش دارد. کشور اتریش تنها کشوری است در اتحادیه اروپا که شهروندی رسمی اتریش را به متقاضیان سرمایه‌گذاری در اتریش مستقیما اعطا میکند.

ابتدا شما باید برنامه ی کسب و کارمناسبی را با اداره ی کار اتریش (آ ام اس) در میان بگذارید و پس از بررسی دقیق اگر طرح شما مورد قبول واقع شد به شما اجازه ی اجرای آن را میدهند که متاسفانه کمتر از ۱۵ درصد از طرح های ارائه شده را تایید می کنند اگر شما به واسطه تحصیل در اتریش یا کار در این کشور باشید این امکان را دارید که ثبت شرکت را انجام دهید.

یکی از مزیت های این روش این است که سرمایه‌گذاری در اتریش نیازی به داشتن مدرک زبان آلمانی ندارد.

افرادی که برای سرمایه‌گذاری در اتریش اقدام میکنند باید دارای شرایط زیر باشند:
  • نامه عدم سوءسابقه پیشینه
  • نامه بانکی تمکن مالی
  • سابقه کسب وکار قوی وعالی
  • انگیزه نامه ورزومه قوی

در صورتی که در خصوص سرمایه گذاری در اتریش نیاز به راهنمایی های بیشتر دارید می توانید از مشاورین متخصص مجرب ما در موسسه مهاجرتی صباپلن بهره لازم را ببرید و یا با پر کردن فرم مشاوره رایگان منتظر تماس مشاوران ما در سریع ترین زمان باشید

با تکمیل فرم مشاوره مشاوران صباپلن در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به روز ترین اطلاعات در مورد مهاجرت را در اختیارتان قرار میدهند

فرم مشاوره رایگان
[کل: 0 میانگین: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.