کارشناسی اتریش

تحصیل در اتریش گزینه‌ی بسیار مناسبی برای کسانی که در حال حاضر در دانشگاه سراسری مشغول به تحصیل هستند می‌باشد، داوطلب بایستی از تدریس رشته موردنظر خود در اتریش اطمینان حاصل نماید. پس از اخذ گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه همراه با ریزنمرات تائید شده در اقدام سایر مدارک موردنیاز، شما می‌توانید برای اخذ پذیرش در دانشگاه مقصد اقدام نمایید.

پذیرش تحصیلی مراحلی دارد که در اولین قدم به درخواست نامه شما به دانشگاه باید اشاره کرد، شما در ابتدای مسیر باید به دانشگاه موردنظر خود درخواست پذیرش تحصیلی  دهید تا در مدت مشخصی به شما جواب بدهند و پس از آن برای ویزای تحصیلی اتریش اقدام نمایید و باید مدارک خود را ترجمه شده به زبان المانی برای دانشگاه موردنظر بفرستید.

در اتریش حدود ۱۸ دانشگاه و ۱۱۰ مرکز آموزشی وجود دارد که زبان ملی و تدریس، آلمانی هست. مخصوصاً در دوره‌ی لیسانس البته در دوره دکتری اتریش و فوق‌لیسانس در بعضی دانشگاه‌های خصوصی می‌توان به زبان انگلیسی تحصیل کرد.

تحصیل در دوره کارشناسی در اتریش بدون داشتن مدرک زبان

یکی از مهم‌ترین عوامل جذب دانشجویان به این کشور الزامی در داشتن مدرک زبان آلمانی نیست. در این صورت پس از اخذ پذیرش و مراجعه به دانشگاه موردنظر، دانشگاه کالج‌های آموزش زبان آلمانی را معرفی می‌نماید و با معرفی‌نامه‌ای که از دانشگاه ارائه می‌شود به کالج مراجعه نموده و در مدت یک سال موفق به کسب مدرک زبان آلمانی می‌گردید و سپس در دانشگاه ادامه تحصیل می‌دهید.
بهترین دانشگاه اتریش دانشگاه وین است که دارای رتبه ۸۴ در جهان و رتبه ۱۵ است.

متقاضیان تحصیل درمقطع کارشناسی در اتریش می توانند برای کسب اطلاعات جامع و کامل در این خصوص، با کارشناسان مجرب صباپلن مشاوره نمایند.

با تکمیل فرم مشاوره  مشاوران صباپلن در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به روز ترین اطلاعات در مورد مهاجرت به اتریش را در اختیارتان قرار میدهند

با تکمیل فرم مشاوره مشاوران صباپلن در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به روز ترین اطلاعات در مورد مهاجرت را در اختیارتان قرار میدهند

فرم مشاوره رایگان

2 دیدگاه برای “کارشناسی اتریش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.