یکی از راه‌های اخذ اقامت آلمان ازدواج با تبعه این کشور می‌باشد. قدم اول مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج این است که شخص تبعه کشور آلمان باید اثبات نماید دارای درآمد کافی برای تأمین زندگی خود و همسرش هست و برای تأمین هزینه‌های زندگی خود، نیازی به کمکهای دولت ندارد. از طرف دیگر طبق قانون ازدواج در آلمان، شخص متقاضی ازدواج با تبعه آلمان باید زبان آلمانی را حداقل تا سطح A1 مسلط باشد.

پس از ازدواج، متقاضی دریافت ویزا آلمان باید به سفارت آلمان در کشور خود مراجعه نموده و مدارک ثبت ازدواج و تقاضای خود را برای دریافت ویزای ازدواج آلمان ارائه نماید. پس از بررسی مدارک، درصورتی‌که صحت مدارک مورد تأیید قرارگرفته باشد و مدارک شغلی و درآمدی شخص المانی نیز کفایت نماید، ویزای ازدواج صادر خواهد گردید.

برای اخذ تابعیت در کشور آلمان ازدواج با مرد یا زن آن تفاوتی ندارد و درصورتی‌که پرونده شما به‌درستی ارائه شود و مسئله حقوقی  نداشته باشد (مثل جعل سند و …) در این صورت به‌طور قطع این ازدواج منجر به اخذ تابعیت شما می‌شود و متعاقب آن می‌توانید از ویزا کار آلمان یا تحصیل رایگان در آلمان برخوردار شوید.

با ورود اطلاعات اولیه خود مشاوران صباپلن در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به روز ترین اطلاعات در مورد مهاجرت به آلمان را در اختیارتان قرار میدهند

با تکمیل فرم مشاوره مشاوران صباپلن در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به روز ترین اطلاعات در مورد مهاجرت را در اختیارتان قرار میدهند

فرم مشاوره رایگان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.