برای تحصیل در آلمان گذراندن دوره‌های زبان آلمانی در سطح B1 و در برخی رشته‌ها B2 الزامی است تا دانشجو بتواند در آزمون DSH شرکت نماید.زبان آلمانی از سطح ابتدایی A1و A2 شروع می‌شود و باسطوح میانی B1  و B2 ادامه میابد و به سطوح پیشرفته C1 و C2 ختم می‌شود. افرادی که قصد تحصیل در آلمان به زبان آلمانی رادارند، باید دارای مدارک DSH و یا TestDaF باشند. ازنظر دانش زبان آلمانی موردنیاز جهت شرکت در آزمون‌های DSH و یا TestDaF می‌توان گفت افرادی که تا سطح B2 و یا C1 زبان آلمانی را فراگرفته‌اند، می‌توانند در آزمون‌های DSH و TestDaF شرکت کنند و پذیرفته شوند.

هرکدام از سطوح A1، A2، B1،B2 و C1 از 3 ترم تشکیل می‌شوند. افرادی که موفق به اخذ مدرک B1 می‌شوند، قادر خواهند بود نظرات خود، علائق و سؤالات خود را راجع به مسائل مختلفی بیان کنند، اطلاعات مهمی که در ادارات، بانک‌ها، دانشگاه و یا مدرسه گفته می‌شود را بفهمند و همچنین نیازهای خود را هنگام سفر به آلمان،اتریش و یا سوئیس به‌راحتی مطرح کنند. برای رسیدن به سطح B1 باید 350 الی 650 واحد درسی 45 دقیقه را گذرانده باشید تا بتوانید در آزمون B1 قبول شوید.

البته استفاده از منابع مفید جهت آمادگی در این آزمون نیز مؤثر است. به‌طور مثال می‌توانید کتاب‌های لازم را دانلود کنید و سؤالات گرامری آن‌ها را قبل از آزمون خود تمرین کنید.

درصورت نیاز به آشنایی درباره جزئیات ، می‌توانید با پر کردن فرم مشخص شده از دانش کارشناسان مجرب صباپلن در این زمینه بهره‌مند شوید.

 

 

با تکمیل فرم مشاوره مشاوران صباپلن در اولین فرصت با شما تماس گرفته و به روز ترین اطلاعات در مورد مهاجرت تحصیلی را در اختیارتان قرار میدهند

فرم مشاوره رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.